معرفی برند

LIGHT CONVERSION چه محصولاتی دارد؟

LIGHT CONVERSION چه محصولاتی دارد؟

LIGHT CONVERSION چه محصولاتی دارد؟ اگر شما هم علاقمند هستید تا در رابطه با این برند بی نظیر آشنا شوید، حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. در ابتدا کمی با تاریخچه آن آشنا خواهیم شد. LIGHT CONVERSION که در سال 1994 در مرکز تحقیقات لیزر دانشگاه ویلنیوس تأسیس شد، پیشگام در تقویت کننده های پارامتریک نوری فمتوثانیه (OPA) و منابع لیزر فمتوثانیه مبتنی بر Yb است. در حال حاضر، یکی از تولید کنندگان پیشرو لیزر فمتوثانیه در جهان است.

خرید مستقیم از محصولات LIGHT CONVERSION

قصد خرید مستقیم از محصولات LIGHT CONVERSION را دارید؟ شرکت لبینکس این کار را برای شما بسیار راحت کرده است. LIGHT CONVERSION با شایستگی اثبات شده در طراحی و ساخت لیزر، امکانات پیشرفته تحقیق ور  توسعه، و ارتباط نزدیک با برنامه های تحقیقاتی، راه حل های منحصر به فردی را برای چالش های صنعتی، علمی و پزشکی امروزی ارائه می دهد. در ادامه چند دسته بندی مهم خدمات و محصولات این کمپانی را با هم خواهیم دید.

فروش تجهیزات LIGHT CONVERSION

شرکت لبینکس اقدام به فروش تجهیزات LIGHT CONVERSION با قیمتی باور نکردنی کرده است. در ادامه با ویژگی های اصلی محصولات این کمپانی آشنا خواهیم شد. ژنراتورهای هارمونیکلیزرهای PHAROS و CARBIDE و همچنین نوسانگرهای FLINT می توانند به ماژول هایی برای تولید هارمونیک با راندمان بالا مجهز شوند. این شامل ژنراتورهای هارمونیک درجه صنعتی (HGs)، خودکار و کاملاً یکپارچه در سیستم، و HIRO، یک ماژول مستقل است که خروجی‌های همزمان را ارائه می‌دهد، بنابراین برای کاربردهای علمی مناسب‌تر است. لیزرهای فمتوثانیهLIGHT CONVERSION برای لیزرهای فمتوثانیه‌ای PHAROS و CARBIDE مبتنی بر Yb و نوسان‌گرهای فمتوثانیه‌ای FLINT در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده است.

بیشتر بدانید ….

لیزرهای فمتوثانیهLIGHT CONVERSION برای لیزرهای فمتوثانیه‌ای PHAROS و CARBIDE مبتنی بر Yb و نوسان‌گرهای فمتوثانیه‌ای FLINT در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده است. منابع قابل تنظیم با طول موج برای لیزرهای Ybبرجسته ترین منابع قابل تنظیم با طول موج، سری ORPHEUS از تقویت کننده های پارامتریک نوری فمتوثانیه (OPAs) برای لیزرهای Yb است.    سیستم‌های تقویت‌کننده پالس‌های پارامتریک نوری تقویت پالس چیرپ پارامتریک نوری (OPCPA) تنها فناوری لیزر موجود در حال حاضر است که به طور همزمان اوج و توان متوسط ​​و همچنین مدت زمان پالس چند سیکل مورد نیاز برای برنامه های کاربردی علمی را ارائه می دهد. 

شرکت لبینکس

تقویت کننده های پارامتری نوری برای لیزرهای Ti:SapphireTOPAS مجموعه‌ای از تقویت‌کننده‌های پارامتریک نوری فمتوثانیه (OPA) برای لیزرهای Ti: Sapphire است که قابلیت تنظیم طول موج پیوسته از 189 نانومتر تا 20 میکرومتر، راندمان تبدیل بالا، پایداری خروجی بالا و کنترل کامل رایانه را ارائه می‌کند.  سیستم های طیف سنجی جامعسیستم طیف‌سنجی جامع HARPIA انواع اندازه‌گیری‌های طیف‌سنجی پیچیده با زمان حل‌شده را در یک ردپای فشرده انجام می‌دهد. منابع لیزری برای سیستم های میکروسکوپیمجموعه محصولات LIGHT CONVERSION با منابع لیزر فمتوثانیه‌ای اختصاصی میکروسکوپی که اخیراً منتشر شده است، CRONUS-2P و CRONUS-3P، برنامه‌های کاربردی در تصویربرداری عصبی عملکردی، اپتوژنتیک و تصویربرداری عمیق را با استفاده از تحریک سه فوتونی با نرخ تکرار متوسط ​​و سرعت تکرار بالا پوشش می‌دهد.

 همبستگی خودکار اسکنمحدوده مدت زمان پالس 10 fs – 20 psمحدوده طول موج 500 تا 2000 نانومترخط تاخیر مبتنی بر سیم پیچ صوتی با وضوح بالاکنترلر یکپارچهطراحی جمع و جور و قابل حملنرم افزار آنالیز پالسدسته بندی کامل محصولات این برند را می توانید در وبسایت لبینکس مشاهده نمایید. از طریق شماره های نوشته شده در سایت با ما تماس بگیرید و اطلاعات کامل را دریافت نمایید.

لیست قیمت محصولات این برند را چطور می توانیم دریافت کنیم؟

جهت دریافت لیست قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آیا ژنراتورهای هارمونیکلیزرهای PHAROS می توانند به ماژول هایی برای تولید هارمونیک با راندمان بالا مجهز شوند؟

بله همانطور که در مقاله نیز به آن اشاره شده این امکان وجود دارد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *