تجهیزات اپتومکانیک و میز های اپتیکی

خرید میز اپتیکی

خرید میز اپتیکی

خرید میز اپتیکی

اگر قصد خرید میز اپتیکی دارید، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید. محصول مذکور میزهای اپتیکی یکی از اساسی ترین نیازهای آزمایشگاه های تحقیقاتی در زمینه اپتیک، فوتونیک و لیزر می باشد. هم چنین در تمام آزمایشگاه ها یافت می شوند و اغلب آزمایشات بر روی آن ها انجام می گیرند. ضمن این که دارای دو نقش کلیدی هستند: اول اینکه آن ها سطحی صاف و یکنواخت جهت نصب قطعات و دستگاه ها را فراهم می کنند و دوم آنکه این قطعات و دستگاه ها را از ارتعاشات وارده از محیط اطراف ایزوله می سازند.

میز اپتیکی

یزهای اپتیکی در تمام آزمایشگاه ها یافت می شوند و اغلب آزمایشات بر روی آن ها انجام می گیرند. میزهای اپتیکی دارای دو نقش کلیدی هستند: اول اینکه آن ها سطحی صاف و یکنواخت جهت نصب قطعات و دستگاه ها را فراهم می کنند و دوم آنکه این قطعات و دستگاه ها را از ارتعاشات وارده از محیط اطراف ایزوله می سازند.. ساده ترین و موفق ترین پایه های میزهای اپتیکی از سیستم فنر هوا بهره می برند. یک سیستم فنر هوای ساده با قرار دادن یک دیسک صلب، که تنها اجازه ی تغییر مکان عمودی را می دهد، بر روی یک مخزن هوای تغییر شکل پذیر ساخته می شود. یک جسم سنگین با قرار گرفتن بر روی دیسک صلب، توسط انبساط و انقباض مخزن هوا از کف زمین ایزوله می شود. 

میز اپتیکی

فروش میز اپتیکی

ساده ترین و موفق ترین پایه های میزهای اپتیکی از سیستم فنر هوا بهره می برند. یک سیستم فنر هوای ساده با قرار دادن یک دیسک صلب، که تنها اجازه ی تغییر مکان عمودی را می دهد، بر روی یک مخزن هوای تغییر شکل پذیر ساخته می شود. یک جسم سنگین با قرار گرفتن بر روی دیسک صلب، توسط انبساط و انقباض مخزن هوا از کف زمین ایزوله می شود. اگر نیروی اعمال شده بر روی این پایه ها تغییر کند و فشار هوای مخزن جهت ثابت نگه داشتن ارتفاع تنظیم گردد، فرکانس رزونانس سیستم ثابت باقی می ماند که جهت طراحی میزهای اپتیکی بسیار حائز اهمیت است.

چرا خرید میز اپتیکی از لبینکس بهتر است؟

  • طراحی های استاندارد
  • قیمت گذاری های مناسب
  • استفاده از مواد اولیه با کیفیت
  • ارسال به سراسر کشور

 

 

سوالات متداول

قیمت میزهای اپتیکی چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت ها با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید.

آیا فشار هوای مخزن موضوع مهمی در زمان طراحی میزهای اپتیکی است؟

اگر نیروی اعمال شده بر روی این پایه ها تغییر کند و فشار هوای مخزن جهت ثابت نگه داشتن ارتفاع تنظیم گردد، فرکانس رزونانس سیستم ثابت باقی می ماند. که جهت طراحی میزهای اپتیکی بسیار حائز اهمیت است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *