معرفی برند

معرفی محصولات برند HAMAMATSU  |  لیست قیمت + کاربردها

معرفی محصولات برند HAMAMATSU

معرفی محصولات برند HAMAMATSU

همراه ما باشید با معرفی محصولات برند HAMAMATSU. در این مقاله قصد داریم تا برند هاماماتسو که یک شرکت تولید کننده قطعات و تجهیزات اپتیکی با کاربردهای خاص می باشد را به شما معرفی کنیم. این کمپانی در ابتدا با تاسیس آزمایشگاه الکترونیک توکای در سال 1984 آغاز شد. سپس در سال 1953 نام کمپانی را به Hamamatsu Photonics K.K تغییر دادند.از این تاریخ تا به امروز این کمپانی به طور مداوم فناوری هایی را دنبال می کند که نور را در تمام جنبه های آن در بر می گیرد. هیهاچیرو هوریوچی آزمایشگاه الکترونیک توکای را تأسیس کرد. پروژه پس از جنگ در میان ویرانه ها با رویای توسعه دستگاه های فوتوالکتریک راه اندازی شد.

خرید مستقیم از شرکت HAMAMATSU

قصد خرید مستقیم از شرکت HAMAMATSU را دارید؟ لبینکس این کار را برای شما خیلی آسان کرده است. در ادامه توضیحاتی که در قسمت های قبل گفته شد این موضوعد را بدانید که هاماماتسو  لوله‌های نوری PV26 را توسعه داد که برای روشن/خاموش کردن خودکار چراغ‌های خیابان استفاده می‌شد. شرکت تلویزیون Hamamatsu، آموزشی ویبولیتین را با رویای پیوند فناوری نوری با صنعت تأسیس کرد.از دیگر اقدامات او نیز می توان به شروع تولید فتوتوب G5E برای ارسال فکس اشاره کرد. هم چنین یک دوربین زیر آب به عنوان اولین محصول دوربین فیلمبرداری توسط برند HAMAMATSU توسعه داده شد.

هاماماتسو

فروش محصولات برند HAMAMATSU

شرکت لبینکس ، اقدام به فروش محصولات برند HAMAMATSU با قیمت بسیار مناسب کرده است. توضیحات بالا یک بخش مختصری از تاریخچه هاماماتسو بود. در ادامه با دسته بندی محصولات آن آشنا خواهیم شد.

  • سنسورهای نوری  
  •      اجزای نوری     
  •   دوربین ها     
  •     منابع نور و تشعشع
  •      لیزرها

به عنوان یکی از افتخارات این مجموعه می توان به این اشاره کرد که دوربین qCMOS ORCA-Quest به عنوان فینالیست در جایزه نوآوری 2022 رقابتی با حمایت LASER World of PHOTONICS انتخاب شده است. جایزه نوآوری رقابتی است که یک محصول نوآورانه به نمایش گذاشته شده در LASER World of PHOTONICS را به رسمیت می شناسد.

 از بین 50 محصول وارد شده در سال 2022، ORCA-Quest به عنوان فینالیست در Biophotonics & Medical Engineering انتخاب شده است. ORCA-Quest اولین دوربین qCMOS جهان است که به تفکیک عدد فوتون با عملکرد نویز کم دست یافته است و امکان تصویربرداری از پدیده هایی مانند دوگانگی، برهم نهی و درهم تنیدگی کوانتومی کوانتوم ها (اتم ها، الکترون ها، فوتون ها و غیره) را فراهم می کند. انتظار می‌رود که نوآوری‌های تکنولوژیکی در محاسبات کوانتومی و شبیه‌سازی کوانتومی رهبری شود. مراسم جایزه نوآوری همزمان با لیزر جهانی فوتونیک در مونیخ از 26 آوریل 2022 آغاز می شود. برای مشاهده محصولات این برند می توانید به قسمت محصولات سایت لبینکس رفته و برای دریافت مشاوره قبل از خرید با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت تجهیزات آزمایشگاهی هاماماتسو به چه صورت است؟

برای اطلاع از قیمت ها با شماره های نوشته شده در سایت تماس بیگرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

چطور می توانم برند های قطعات آزمایشگاهی را با هم مقایسه کنم؟

در وبسایت لبینکس تمامی برند ها به صورت کامل معرفی شده اند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *